Anbefalede


Events


Boto Wild Jam: Let's Swing & goście Teatr Boto 19 Okt. 21:00
Tradycyjny czwartkowy jam jazzowy w Sopocie. W tym tygodniu gospodarzem BOTO Wild Jam będzie zespół "Let's Swing.

Kwartet Oli Mońko / koncert Teatr Boto 20 Okt. 21:00
Zapraszamy serdecznie na koncert Kwartetu Oli Mońko. W repertuarze znajdzie się materiał z płyty "Wherever You are", która została nagrana z Maciejem Sikałą (sax), Jerzym Małkiem (trumpet), Michałem Barańskim (bass) i Erickiem Allenem (drums) w czerwcu 2017. Płyta ukaże się niebawem. 20 października w Teatrze BOTO kompozycje i aranżacje napisane przez Olę Mońko zagrają: Aleksandra Monko-Allen (piano), Marcin Janek (sax), Paweł Urowski (bass), Marcin Jahr Drum Art (drums). Muzyczny klimat Krzysztofa Komedy w połączeniu z Lee Morganem, Horacem Silverem i Mc Coy Tynerem. Amerykański jazz w Sopocie!
Aleksandra Tomaszewska Quartet feat. Wojciech Staroniewicz Teatr Boto 21 Okt. 21:00
Pewnego dnia kompozytorka Aleksandra Tomaszewska zadzwoniła do saksofonisty Wojtka Staroniewicza i przesłała pulę utworów na jam session. Utworów było bardzo dużo, w większości kompozycje Wayne'a Shortera, Kennego Wheelera i w końcu kilka kompozycji liderki. Kolejne kompozycje powstawały w tempie ekspresowym. Na każdy jam session - czego zazwyczaj się nie czyni, kompozytorka przynosiła nowe i ambitne aranżacje, w formie nut rzecz jasna. Tak się tego muzycznego materiału nazbierało, że w zasadzie koncert jest tylko pretekstem do zaprezentowania przynajmniej części kompozycji. Aleksandra Tomaszewska QUARTET feat. Wojciech Staroniewicz tworzą wybitni muzycy trójmiejskiej sceny jazzowej: Aleksandra Tomaszewska – kompozycje, fortepian, wokaliza Wojciech Staroniewicz – saksofon tenorowy i sopranowy Paweł Urowski – kontrabas Roman Ślefarski – perkusja


SAM. / Przemysław Wasilkowski Teatr Boto 22 Okt. 18:00
W sferze praktyki teatralnej, spektakl powstał z inspiracji ostatnim etapem pracy Jerzego Grotowskiego, odkryciami psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella, a w głównej mierze sytuacjami dialogicznymi wynikającymi z autoreferencyjnych struktur narracyjnych monologów beckettowskich. Ten ostatni obszar jest centralnym polem badawczym artysty i głównym tematem jego przewodu doktorskiego, realizowanego pod okiem prof. Krystiana Lupy.
Ćwiczenia stylistyczne // spektakl Teatr Boto 23 Okt. 19:00
Projekt muzyczno-teatralny Ćwiczenia Stylistyczne wraca na scenę Teatru BOTO. Małgorzata Brajner, Piotr Jankowski oraz Marcin Nenko, zainspirowani niezwykłą książką Raymonda Queneau, uruchomili wodze swojej aktorskiej i muzycznej fantazji.

hania rani Teatr Boto 25 Okt. 21:00
Muzykę Hani Rani można określić gatunkiem modern classic, który wyraża się poprzez nowe podejście do klasycznie znanych formuł muzycznych poprzez łączenie akustycznych instrumentów z nowoczesnymi, często bazującymi na muzyce elektronicznej, brzmieniami.

Boto Wild Jam: Irek Wojtczak & goście Teatr Boto 26 Okt. 21:00
Czwartkowy BOTO Wild Jam. W tym tygodniu gospodarzem będzie Irek Wojtczak, który zagra w składzie: Irek Wojtczak - saksofony, klarnet, Kamil Pater - gitara, Adam Żuchowski - kontrabas, Kuba Staruszkiewicz - perkusja.

Udsolgt Tribute to Nat King Cole // koncert Teatr Boto 27 Okt. 20:00
Zaduszki Jazzowe - Tribute to Nat King Cole w Teatrze Boto w Sopocie. W świat piosenek Nat King Cole wprowadzą nas: Marek Słoma Słomiński - wokal, gitara, banjo Michał Pijewski - wokal , piano Jerzy Więckowski - perkusja Andrzej Owczennikow - kontrabas
Mamy problem. Monodram macierzyński. Teatr Boto 29 Okt. 18:00
Kiedy w domu pojawia się noworodek, wszyscy są szczęśliwi. Niemowlę leży w białym kaftaniku, radośnie kwili i macha rączką do przytulonych do siebie rodziców. …tak to przynajmniej wygląda w reklamach.


Kalender


Belépés



Az alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google