Polecamy


Wydarzenia


Carrier/Lambert/Bożek/Gadecki - koncert Teatr Boto 23 maj. 21:00
Wyobraźmy sobie odpowiedzi na wszystkie niezadane pytania. Wyobraźmy sobie wszystkie niezadane pytania, które pozostają bez odpowiedzi. A teraz wyobraźmy sobie muzykę, która jest odpowiedzią na wszystko... 23 maja na scenie naszego Teatru spotkają się dla Was wyjątkowi artyści: Francois Carrier, Michel Lambert, Marcin Bożek oraz Tomasz Gadecki. W którym kierunku potoczy się ta muzyczna podróż nikt nie wie. Pewne jest tylko to, że każdy ma szansę odnaleźć w niej swoją odpowiedź. Zapraszamy na koncert, który otwiera tegoroczną trasę muzyków po Europie.

BOTO Wild Jam: Michał Jan Ciesielski & goście Teatr Boto 24 maj. 21:00
Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie Michał Jan Ciesielski, który zagra w składzie: Dawid Lipka - świńskie ucho Michał Wandzilak - dziwadła Marcin Gałązka - kueue / smoog Jacek Prościński - beatmaschine Michał Jan Ciesielski - blaszany węgorz i goście
Giuliano Parisi Duo - Bolero Meets Jazz / 25 maja Teatr Boto 25 maj. 21:00
Carla Yasis - śpiew Giuliano Parisi - pianino Gościnnie: Janusz Mackiewicz – kontrabas


Jankowski / Witulski / Juzko / Rutschka // koncert Teatr Boto 26 maj. 21:00
Akustyczny Jazz Środka z domieszką Elektronicznych Substancji W zespole grają czołowi polscy muzycy, zarówno z ogromnym doświadczeniem , jak i przedstawiciele młodego pokolenia jazzowego. Piotr Jankowski - perkusja Paul Rutschka - bas Paweł Witulski - wibrafon Łukasz Juźko - saksofon
Wróżka z kranu, reż. Michał Derlatka / Reaktywacja w BOTO Teatr Boto 27 maj. 20:00
SUPERPRODUKCJA TEATRU BOTO PO RAZ PIERWSZY NA JEGO SCENIE 5 aktorów. Muzyk na scenie. Profesjonalna choreografia. Rozbudowana scenografia. Fascynujące światła. Feeria barw.

Wróżka z kranu, reż. Michał Derlatka / Reaktywacja w BOTO Teatr Boto 28 maj. 19:00
SUPERPRODUKCJA TEATRU BOTO PO RAZ PIERWSZY NA JEGO SCENIE 5 aktorów. Muzyk na scenie. Profesjonalna choreografia. Rozbudowana scenografia. Fascynujące światła. Feeria barw.

Adriano Trindade / jazz brazylijski Teatr Boto 30 maj. 21:00
Adriano Trindade, grający jazz brazylijski, zagra w Teatrze BOTO po raz drugi. Ten pochodzący z Brazylii muzyk od 2015 roku zagrał koncerty w ponad 45 krajach. Nagrał 7 płyt - 5 CD i 2 DVD.

The Tea Cocks / Improv in English Teatr Boto 31 maj. 18:00
Dynamiczny impro duet z Trójmiasta. Śliwka i Termos improwizują od dawna. Miło im razem na scenie. Fakty o sobie znajdują nieistotnymi – jakby co, mieszkają one w internecie.
BOTO Wild Jam: Ignacy Jan Wiśniewski & goście Teatr Boto 31 maj. 21:00
Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie Ignacy Jan Wiśniewski, który zagra w składzie: Ignacy Wisniewski - pianino Paweł A. Nowak - akordeon Irek Wojtczak - saksofony Maciej Sadowski - kontrabas i goście


Kalendarz


BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google