Kup bilety


 

Bartek Łupiński Quartet / koncert

Bartek Łupiński Quartet 27 września w Teatrze BOTO.

Bartek Łupiński jest absolwentem Oure Music High School w Dani oraz wydziału jazzu „Bednarska” w Warszawie. Obecnie studiuje w Jazz Institute Berlin w klasie puzonu. Brał udział w wielu projektach i współpracował ze świetnymi muzykami m.in. Aga Derlak Trio, Nikola Kołodziejczyk Orkiestra, Zbigniew Namysłowski Superband, Radzimir Dębski.

Bartek Łupiński Quartet 27 września w Teatrze BOTO.

Bartek Łupiński jest absolwentem Oure Music High School w Dani oraz wydziału jazzu „Bednarska” w Warszawie. Obecnie studiuje w Jazz Institute Berlin w klasie puzonu. Brał udział w wielu projektach i współpracował ze świetnymi muzykami m.in. Aga Derlak TrioNikola Kołodziejczyk Orkiestra, Zbigniew Namysłowski Superband, Radzimir Dębski. 

Piotr Budniak - jeden z najlepszych perkusistów młodego pokolenia. Laureat 3 nagrody w kategorii "nowa nadzieja 2015" miesięcznika Jazz Forum. Współpracuje z wieloma muzykami, a także jest założycielem własnego projektu Piotr Budniak Essential Group. Laureat wielu prestiżowych konkursów m.in. tegorocznej Bielskiej Zadymki Jazzowej i Jazzu nad Odrą. Absolwent wydziału jazzu na Akademi Muzycznej w Katowicach.

Tymon Trąbczyński - kontrabasista, absolwent wydziału jazzu „Bednarska”, student IV roku Akademi Muzycznej w Katowicach. Członek Aga Derlak Trio, zdobywca Fryderyka 2016. Razem z trio koncertują na całym świecie. 

Kuba Kotowicz - wibrafonista, student IV roku wydziału jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach. Założyciel How To Jazz Trio, perkusista zespołu Symetrio, z którym zdobywa nagrody i koncertuje w Europie.

Obecnie pracują nad płytą i w BOTO zaprezentują owoce swojej pracy. Wszystkie utwory są autorskimi kompozycjami Bartka Łupińskiego.

***
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu)
Bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google