Kup bilety


 

Blues Connections / koncert

Blues Connections – zespół powstał na początku 2017 roku z inicjatywy Arkadiusza Labuddy, który po przeczytaniu biografii Tadeusza Nalepy zapragnął odtworzyć ulubione utwory. Repertuar zespołu zawiera materiał z solowych płyt Tadeusza Nalepy jak i kompozycje grupy Breakout, wybrane z ich najlepszych nagrań. Ideą powstania projektu nie jest próba wiernego odwzorowania oryginału. Starano się zachować ducha tamtych czasów, ideę bluesa i bluesowych improwizacji.

Blues Connections – zespół powstał na początku 2017 roku z inicjatywy Arkadiusza Labuddy, który po przeczytaniu biografii Tadeusza Nalepy zapragnął odtworzyć ulubione utwory. Repertuar zespołu zawiera materiał z solowych płyt Tadeusza Nalepy jak i kompozycje grupy Breakout, wybrane z ich najlepszych nagrań. Ideą powstania projektu nie jest próba wiernego odwzorowania oryginału. Starano się zachować ducha tamtych czasów, ideę bluesa i bluesowych improwizacji. W projekcie „Blues Connections” biorą udział:
Arkadiusz Labudda (gitara) – muzyka towarzyszyła mu od zawsze natomiast pierwszy kontakt z gitarą miał w wieku 18 lat, niestety romans ten trwał krótko. O gitarze przypomniał sobie dopiero w wieku dojrzałym. Od kilku lat powtórnie zakochany w instrumencie spełnia swoje marzenia o graniu bluesa. 
Mikolaj Flont (harmonijki) - największą muzyczną inspiracją jest dla niego od zawsze jego ojciec, gdański muzyk jazzowy Maciej Flont, od lat związany zespołami Rama111 i Detko Band... i dlatego już w szkole podstawowej słuchał muzyki Nalepy, Ray Charles'a i Stevie Wondera a nie Boney M.
Michał Jaśkiewicz (gitara, wokal) - pierwsze muzyczne kroki stawiał u boku pianina, lecz po jakimś czasie to dźwięki gitary ukierunkowały jego muzyczny rozwój. W międzyczasie wokal okazał się jego atutem i podążył również i w tym kierunku. Jego zainteresowania to sporty ekstremalne i wędkarstwo.
Tomasz Kamiński (perkusja) - wychowany na muzyce Pink Floyd, zafascynowany kompozycjami Watersa i Gilmoura. Gra na bębnach czekała 30 lat aby stać się jego największą pasją.
Wojciech Miotke (gitara basowa) - swoją przygodę z muzyką rozpoczął w Ognisku Muzycznym przy Prywatnej Szkole Muzycznej I Stopnia w Rumi. Jako basista rozpoczynał w młodzieżowych zespołach muzycznych, później angażował się w projekty folkowe oraz jazzowo-bluesowe.

***
Bilety: 20 zł

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google