Kup bilety


 

Boto Wild Jam: Ignacy Jan Wiśniewski & goście

BOTO Wild Jam: Ignacy Jan Wiśniewski & goście. Skład:

Ignacy Jan Wiśniewski - piano
Paweł A.Nowak - akordeon / akordina
Maciej Sadowski - kontrabas
Antoni Wojnar - perkusja

BOTO Wild Jam: Ignacy Wisniewski & goście. Skład:

Ignacy Jan Wiśniewski - piano
Paweł A.Nowak - akordeon / akordina
Maciej Sadowski - kontrabas
Antoni Wojnar - perkusja

W październiku 2017 swoją premierę będzie miał najnowszy album Fade Out trójmiejskiego kwartetu Almost Jazz Group, założonego w 2012 roku przez Pawła Nowaka i Ignacego Jana Wiśniewskiego. 
Premiera płyty odbędzie się 29 października br. w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Zespół postanowił podzielić się przedpremierowo fragmentami nowego materiału w pierwszej części czwartkowego jam-session.

Pianista Ignacy Jan Wiśniewski jest wykładowcą Akademii Muzycznej w Gdańsku, kompozytorem muzyki teatralnej, filmowej i musicali oraz liderem Ignacy Wiśniewski Trio, którego płyta Jazz Shirim uznana została za jazzowy Debiut Roku 2016. 
Akordeonista Paweł A. Nowak obok własnych projektów Piaf po Polsku i Milonga Baltica jest także kolekcjonerem i założycielem pierwszego w Polsce Muzeum Akordeonu w Kościerzynie
Maciej Sadowski, kontrabasista, kompozytor i muzyk sesyjny trójmiejskiej sceny jazzowej znany publiczności BOTO ze swojego autorskiego Kwadratu, współtworzy zespół Zgniłość
Perkusista grupy, Antoni Wojnar, komponuje muzykę filmową i teatralną, m.in. jest zdobywcą tegorocznej nagrody dla najlepszego polskiego kompozytora w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Transatlantyk. 

***
BOTO Wild Jams with Wild Turkey czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”.

Bilety: 20 zł, bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/
1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey do odbioru w barze.

Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google