Kup bilety


 

Christiane / Mazur / Gos // koncert

Międzynarodowy projekt indywidualności muzycznych, artystów o kompetencjach klasycznych, awangardowych i stricte jazzowych, którzy zagrają własne kompozycje i improwizacje, łącząc podczas koncertu bliskie sobie style.

Międzynarodowy projekt indywidualności muzycznych, artystów o kompetencjach klasycznych, awangardowych i stricte jazzowych, którzy zagrają własne kompozycje i improwizacje, łącząc podczas koncertu bliskie sobie style.

Kelvin Christiane – niezależny saksofonista, flecista, klarnecista, perkusista i kompozytor. Na arenie międzynarodowej grał z takimi artystami, jak Gilad Atzmon, Peter King, Alan Barnes, Mihaly Borbely, latynoamerykańskim zesołelmł Roberto Pla i Bernard 'Pretty' Purdie.

Jego zaangażowanie w rozległe. Opublikował dziewiętnastu albumów własnych kompozycji i standardów. Występuje z małymi zespołami, jak i z własnym Big Bandem, równie dobrze czując się w jazzie, bluesie, stylistyce latynowskiej oraz world music.

"Kelvin jest absolutnie jednym z tych, na którego warto zwrócić uwagę i usłyszeć, gdy tylko się pojawi." Jazz Journal International.

Johnny Mazur – pochodzący z Londynu młody pianista i kompozytor o polskich korzeniach. Jego twórczość, zarówno pod względem kompozycji, jak i improwizacji, inspirowana jest muzyką klasyczną oraz jazzową. W zeszłym roku podczas swojego koncertu w Teatrze BOTO został zauważony przez Leszka Możdżera, który zaproponował Mazurowi nagranie autorskiego albumu we wrocławskim studio Leszka Możdżera BITTT.

Michał Gos – perkusista wywodzący się z trójmiejskiej sceny niezależnej. Współpracował z takimi grupami jak Oczi Cziorne, Mazzoll & ArhythmicPerfection, Sonus Akrobata oraz z muzykami: Mikołaj Trzaska, Irek Wojtczak, Pat Mastelotto, Trey Gunn, Noel Akchote, Piotr Pawlak, Zdzisław Piernik, Clayton Thomas, John Edwards, Herb Robertson i wielu innych. Ma na swoim koncie koncerty na wielu festiwalach, w tym: Warszawska Jesień, Malta w Poznaniu, Yass-no i Feta w Gdańsku, Gdynia Summer Jazz Days, Warsaw Summer Jazz Days, Przystanek Woodstock, Jena Jazz Thuringen, Festiwal im. Sergieja Kuriohina w Moskwie, SKIP w Petersburgu, Art Genda w Sztokholmie. Obecnie udziela się w wielu projektach muzycznych o szerokim spektrum stylistycznym (m.in. IZES, Band A, Lonker See, Vulgar).

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google