Kup bilety


 

Dima Gorelik – solo // koncert

Dima Gorelik - izraelski gitarzysta i kompozytor ukraińskiego pochodzenia, łączący jazz z muzyką etniczną. Nieustannie rozwija swoją muzyczną tożsamość i ponadprzeciętne umiejętności techniczne, zdobywając uznanie w Izraelu, Polsce i wielu innych krajach. Gra zarówno w większych składach (z orkiestrą, w zespole Anny Marii Jopek, w swoim trio), jak i solowo.

Dima Gorelik - izraelski gitarzysta i kompozytor ukraińskiego pochodzenia, łączący jazz z muzyką etniczną. Nieustannie rozwija swoją muzyczną tożsamość i ponadprzeciętne umiejętności techniczne, zdobywając uznanie w Izraelu, Polsce i wielu innych krajach. Gra zarówno w większych składach (z orkiestrą, w zespole Anny Marii Jopek, w swoim trio), jak i solowo.

Dwukrotnie otrzymał prestiżową nagrodę The America-Israel Cultural Foundation. Podczas służby w IDF został uhonorowany tytułem Outstanding Musician przez izraelskie Ministerstwo Kultury.

W ostatnich latach był zaangażowany w projekty następujących artystów: Joey Calderazzo, Étienne M'Bappé, Louis Sclavis, Clarence Penn, Gary Husband, Anna Maria Jopek, Yasushi Nakamuro, Brad Terry, Ziv Ravitz, Zohar Fresco, David Kuckhermann, Miroslav Vitouš, Motion Trio, Trilok Gurtu, Vyacheslav Ganelin, Zbigniew Namysłowski, Kroke, Stanisław Soyka, Aukso, Vishwa Mohan, Wojciech Waglewski, Grażyna Auguścik, Adam Bałdych i inni.

https://www.youtube.com/watch?v=y6g1grQxrGk&feature=youtu.be

***
BILETY: 30 zł
KUP BILET ONLINE: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google