Kup bilety


 

Dominik Kisiel Exploration Quartet - koncert

Dominik Kisiel Exploration Quartet powstał w 2016 r. z inicjatywy Dominika Kisiela, który zebrał trójmiejskich muzyków i stworzył autorski projekt. Ma on na celu explorowanie muzycznego świata, odkrywanie nowych dróg i brzmień.

Skład :
Michał Jan Ciesielski - tenor sax,
Dominik Kisiel - piano,
Piotr Szajrych - kontrabas,
Antoni Wojnar - perkusja.

Dominik Kisiel - muzyk, pianista, kompozytor jazzowy działający na terenie trójmiasta, absolwent OSM I i II st. w Lublinie, student AM w Gdańsku w klasie prof. W. Nahornego i dr S. Jaskułke. W 2014 r. dostał nagrodę specjalną dla kompozytora i aranżera na Oranżerii w Radzyniu Podlaskim. W 2016 roku współpracował z trębaczem Jerzym Małkiem (płyta 'Forevelle'), na XIX Przeglądzie Zespołów Jazzowych i Bluesowych Gdyńskiego Sax Clubu zdobył nagrodę główną z zespołem Nordwave, a także nagrodę indywidualną. W 2017 zdobył tam również nagrodę główną z zespołem Dominik Kisiel Exploration Quartet.

Dominik Kisiel Exploration Quartet powstał w 2016 r. z inicjatywy Dominika Kisiela, który zebrał trójmiejskich muzyków i stworzył autorski projekt. Ma on na celu explorowanie muzycznego świata, odkrywanie nowych dróg i brzmień. 

Skład :
Michał Jan Ciesielski - tenor sax,
Dominik Kisiel - piano,
Piotr Szajrych - kontrabas,
Antoni Wojnar - perkusja.

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google