Kup bilety


 

Ilona Damięcka / Stare - Nowe - Najnowsze / Teatr BOTO

"Stare - Nowe - Najnowsze" to koncert znanej pianistki i wokalistki jazzowej Ilony Damięckiej. Podczas jednego koncertu będzie można usłyszeć ulubione standardy jazzowe pianistki - śpiewane już na wielu koncertach, lecz wciąż nieznane publice BOTO - nagrane na płytach takich jak Monk's Midnight; kompozycje własne z pierwszej autorskiej płyty "Hurry Up" i najnowsze utwory, które znajdą się na drugiej autorskiej płycie artystki.

Koncert będzie bardzo zróżnicowany klimatycznie. Początkowo bardzo klasycznie zagrane i zaśpiewane standardy, a następnie melancholijne, a nawet czasem free jazzowe motywy, które komponują się w jedną całość odsłaniając drugą twarz artystki .

Podczas koncertu zagrają również :
Paweł Urowski - kontrabas
Kuba Wójcik - gitara
Michał Gos - perkusja

***
Ilona Damięcka - pianistka, wokalistka, kompozytorka. Absolwentka Akademii Muzycznej – Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach.
Członek Stowarzyszenia Muzyków Jazzowych.
Uczestniczka warsztatów jazzowych w Puławach i Chodzieży, gdzie wykładali tacy pianiści jak: Kuba Stankiewicz, Artur Dutkiewicz, Wojciech Niedziela, Bogdan Hołownia.
Laureatka Konkursu Kompozytorskiego im. Krzysztofa Komedy w Słupsku w 1999 roku – III nagroda za utwór „Bossa For Bosa” do tekstu Andrzeja Schmidta.
Od najmłodszych lat rozwijała się pod kierunkiem Wojciecha Niedzieli, u którego zdobywała wiedzę na temat harmonii i
improwizacji oraz stylów jazzowych.
Pod koniec studiów przeprowadziła się do Krakowa. Tam też, przez okres dwóch lat, współpracowała z saksofonistą Januszem Muniakiem, od którego uczyła się pracy w zespole.

***
bilety: 30 zł
bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google