Jegyvásárlás


 

Milky Wishlake // koncert

Milky Wishlake to młody producent, wokalista, kompozytor i pianista. W 2014 roku za sprawą samodzielnie wyprodukowanej EP-ki „Five Contemporary Songs’’, został zauważony przez środowisko muzyczne i okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących debiutantów.

Milky Wishlake to młody producent, wokalista, kompozytor i pianista. W 2014 roku za sprawą samodzielnie wyprodukowanej EP-ki „Five Contemporary Songs’’, został zauważony przez środowisko muzyczne i okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących debiutantów. 

Pierwszy długogrający album Milky’ego „Wait For Us” ukazał się w lutym 2016, już nakładem Nextpop (wytwórni stojącej za sukcesami takich artystów jak: BOKKA, Fismoll, Kari i Baasch). 

Album „Wait For Us” to mieszanka popu, elektroniki, neo-soul i muzyki klubowej, w której przewija się styl lat 80-tych i 90-tych. Gościnnie pojawili się: Oly., Dawid Podsiadło i Łukasz Moskal. 

Ukończył konserwatorium w Rotterdamie w klasie fortepianu jazzowego, co zaowocowało powstaniem formacji Quantum Trio i albumem „Gravity”. Laureat m.in. I nagrody na festiwalu Eurosong 2013, Muzyka na Plan 2014 (festiwal filmów niemych z oprawą muzyczną wykonywaną na żywo), I miejsca w konkursie IMS Warsaw Fashion Street oraz wyróżnienia na Festiwalu Młodych Talentów 2014. 

Dziennikarze stawiają go obok Sohna, Burial'a czy How To Dress Well. Wystąpił m.in. na Spring Break Festival, Liveurope Showcase w warszawskiej Stodole oraz dwukrotnie na Open’er Festival.

***
Bilety: 20 zł
Kup bilet online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Esemény fal


Nézőtér


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Lengyelország

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google