Kup bilety


 

Tubis Trio // koncert

Po wydaniu płyty koncertowej "Live In Luxembourg" zespół powraca z pierwszą płytą studyjną.

„The Truth” jest jego debiutem w holenderskiej wytwórni Challenge Records. Płyta ukazała się 8 września 2017 roku. Nagranie zawiera 10 kompozycji autorskich Macieja Tubisa, które wyróżniają się dużą melodyjnością wymykając się typowo jazzowej estetyce. Improwizacja jest najważniejszą częścią tej muzyki, definiującą jednocześnie stylistykę. „To jest nasza historia, nasze emocje. Żadnej chłodnej kalkulacji. Żywa reakcja publiczności na naszych koncertach to potwierdza. Chcemy naszą radością z muzykowania podzielić się z innymi. Jazz, nie jazz. Nie ma znaczenia. Liczy się tylko prawda.”

Maciej Tubis - fortepian
Paweł Puszczało - kontrabas
Przemek Pacan - perkusja

***
www.facebook.com/tubistrio
www.tubistrio.com

***
RECENZJE PŁYTY:

AllAboutJazz - Geno Thackara:
The Truth proponuje całą gamę podskórnych niuansów, będąc równocześnie znakomitą ofertą dla ludzi, którzy nie są na co dzień fanami jazzu. To urzekający i autentycznie pozytywny album dla ludzi o wszystkich gustach muzycznych.

Teleexpress - Marek Sierocki:
To znakomity krążek! Świetne kompozycje. Raz jeszcze okazuje się, że w muzyce, również jazzowej, ważne są melodie. Płyta jest fantastycznie nagrana. Światowe brzmienie.

JazzFlits - Tips Jazz Corner:
To nieznane polskie trio fortepianowe brzmi podobnie do EST, Tingvall Trio, Gogo Penguin i innych nowoczesnych zespołów. Jednak mają to "coś" co odróżnia ich od pozostałych. Obiecujący debiut!

Polskie Radio Program Trzeci - Mariusz Owczarek
Melodie malujące obrazy - taka jest nowa płyta tria Macieja Tubisa. - Mało obiektywnie polecam.

Magazyn Audio - Marek Dusza:
Najważniejsze uczucie, które bije z każdego utworu płyty, to radość. Tego albumu słucha się na wdechu. Dawno już nie dostałem tak potężnej dawki pozytywnej energii słuchając tylko jednego, jazzowego albumu.

***
bilety:
przedsprzedaż - 40 zł
w dniu koncertu - 50 zł
bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google