Kup bilety


 

Wojciech Szczepanik – INSTYNKT // koncert

Wojtek Szczepanik – twórca należący do nurtu „modern classic”, czyli współczesnej klasyki. Ten coraz prężniej rozwijający się gatunek reprezentują tacy artyści jak Nils Frahm, Olafur Arnalds czy Lubomyr Melnyk.

Wojtek Szczepanik – twórca należący do nurtu „modern classic”, czyli współczesnej klasyki. Ten coraz prężniej rozwijający się gatunek reprezentują tacy artyści jak Nils Frahm, Olafur Arnalds czy Lubomyr Melnyk.

Instrumentami Wojtka są ręce i czarno-białe klawisze fortepianu. Bo tyle wystarczy, aby swoją muzyką napełnić odbiorców pozytywną energią i podzielić się własnymi emocjami. Każdy z utworów opowiada inną historię przez wpadające w ucho melodie i niebanalne aranże. Wplatane pomiędzy frazami improwizacje nadają muzyce naturalności i autentycznych emocji. To dzięki improwizacjom muzyk może całkowicie zapomnieć o otaczającym go świecie i przenieść się w przestrzeń własnej wyobraźni.

 

Instynkt – to wrodzona zdolność do wykonywania niewyuczonych czynności, mniej lub bardziej skomplikowanych. 

Nieprzypadkowo taki tytuł nosi najnowsza płyta artysty. Proces komponowania polegał głównie na intuicji i przeczuciu. Płyta nawiązuję do natury, co zostało podkreślone poprzez sposób nagrania dźwięku w zabytkowej, drewnianej kaplicy w Palczewie. 

 

To muzyka refleksyjno-relaksująca. 

To poezja, którą piszą palce i czarno-białe klawisze.

 

Dokument zwiastujący płytę:

https://www.youtube.com/watch?v=9tG5wfYJVjE

 

Wojtek Szczepanik:

www.wojtekszczepanik.com

www.facebook.com/gratuon

www.soundcloud.com/wojtek-szczepanik

 

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google