Kup bilety


 

WOMEN VOICE & BEAT

Projekt „WOMEN VOICE AND BEAT” tworzą związana z Gdańskiem Kasia Kadłubowska - perkusistka, performerka i marimbafonistka oraz pochodząca z Izreala perkusistka - Ayelet Ori Benita.

Projekt Women Voice & Beat tworzą związana z Gdańskiem Kasia Kadłubowska - perkusistka, performerka i marimbafonistka oraz pochodząca z Izreala perkusistka - Ayelet Ori Benita. Ich muzyczna przyjaźń zaczęła się w trakcie Tamburi Mundi Festival for Deama Drumming we Frybugu (Niemcy). Kasia i Ayelet zostały zaproszone do udziału w tym międzynarodowym projekcie wraz z kilkunastoma innymi perkusistkami z całego świata. Obie postanowiły kontynuować współpracę, czego efektem jest projekt „WOMEN VOICE AND BEAT” tworzący most pomiędzy tradycyjną muzyką antyczną, żydowską i arabską a muzyką klasyczną i tradycyjnym folkiem słowiańskim. 

Kasia Kadłubowska jest perkusistką silnie związaną ze sceną klasyczną, współczesną i eksperymentalną. Występuje jako solistka oraz w zespołach muzyki klasycznej, współczesnej, elektronicznej oraz popularnej. Specjalizuje się w grze na wibrafonie – melodycznym instrumencie perkusyjnym, który zaistniał dopiero w latach 50′ XX wieku. 
Ayelet Ori Benita jest etniczną perkusistką, która czerpie z muzyki – głównie pieśni – arabskiej, żydowskiej i antycznej. Podtrzymuje tradycję gry na jednym z najstarszych instrumentów – bendirze
Zapraszamy na stronę projektu: http://bit.ly/2rWnMTo

Tablica Wydarzenia


Widownia


Teatr Boto ul. Bohaterów Monte Cassino
81-758 Sopot
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google